Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
pl:konfiguracja_ftp:dodatkowe_konto_ftp [2016/03/09 13:03]
mfilipek
pl:konfiguracja_ftp:dodatkowe_konto_ftp [2016/03/10 10:34] (aktualna)
mfilipek
Linia 38: Linia 38:
 Czasem chcielibyśmy udostępnić pliki naszym znajomym - na przykład zdjęcia z wakacji. Jest wiele metod - web galerie, wysyłanie pocztą, dyski sieciowe i wiele innych, jednak udostępnienie zdjęć na swoim serwerze gwarantuje nam zachowanie prywatności udostępnionych danych. Czasem chcielibyśmy udostępnić pliki naszym znajomym - na przykład zdjęcia z wakacji. Jest wiele metod - web galerie, wysyłanie pocztą, dyski sieciowe i wiele innych, jednak udostępnienie zdjęć na swoim serwerze gwarantuje nam zachowanie prywatności udostępnionych danych.
  
-W pierwszej kolejności należy zalogować się do głównego konta FTP na serwerze i-host. A następnie wejść w folder domeny, który będziemy udostępniać. W naszym przypadku jest to folder **mojadomena.pl**.+W pierwszej kolejności należy zalogować się do głównego konta FTP na serwerze i-host. A następnie wejść w folder domeny, który będziemy udostępniać. W naszym przypadku jest to folder **twojadomena.pl**.
  
 {{ :​pl:​konfiguracja_ftp:​udostepnianie_plikow_znajomym1.jpg?​direct |}} {{ :​pl:​konfiguracja_ftp:​udostepnianie_plikow_znajomym1.jpg?​direct |}}