Staramy się dbać o naszych klientów i zapewniać im niezbędne wsparcie również w trakcie trwania usługi. Chcemy też nieustannie się rozwijać i zmieniać na lepsze. Z przyjemnością informujemy Was, że właśnie wdrożyliśmy dla klientów naszych usług nowy Webmail. Wszystko po to, aby korzystanie z poczty e-mail było jeszcze bardziej wygodne i przyjemne. Co dokładnie się zmieniło? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Nowy Webmail, czyli funkcjonalność i atrakcyjny wygląd

Zawsze powtarzamy, że satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. To dlatego chcemy też iść z duchem czasu i udoskonalać naszą ofertę. Ostatnio wdrożyliśmy nowy Webmail, który pozwala klientom naszych usług łatwo i wygodnie obsługiwać pocztę elektroniczną. Został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Wprowadziliśmy kilka zmian, które sprawiają, że korzystanie z poczty e-mail jest teraz jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne. Wszystko dzięki nowoczesnemu wyglądowi, nowym funkcjonalnościom i usprawnieniom technicznym.

Jakie pojawiły się zmiany?

Aby obsługiwać pocztę e-mail za pomocą aplikacji internetowej, należy przejść pod adres https://poczta.i-host.pl/. Pojawi się okno logowania, w którym trzeba oczywiście wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknąć przycisk ,,Zaloguj’’. 

poczta i-host

Po zalogowaniu do skrzynki e-mail Twoim oczom ukaże się nowoczesny interfejs. 

Co nowego się pojawiło? Otóż przede wszystkim:

  • ponad dziesięć nowych atrakcyjnych skórek,
  • nowe zestawy kolorystyczne,
  • możliwość personalizacji wyglądu,
  • nowy, rozbudowany autoresponder,
  • nowoczesny interfejs przystosowany do najnowszych przeglądarek,
  • możliwość wyboru wersji językowych,
  • wiele usprawnień technicznych.

Sprawdź nowy wygląd naszego Webmaila

Zachęcamy Was zwłaszcza do wypróbowania nowych bardzo atrakcyjnych skórek. Oprócz standardowych motywów mamy dostępne m.in. widoki nawiązujące do Gmaila, Outlooka czy też Androida.

Co ważne, wszystkie nasze skórki prezentują się rewelacyjnie również w widoku na urządzenia mobilne. Nam szczególnie podoba się motyw Gmail. Przetestuj je wszystkie i wybierz swój ulubiony!

nowy webmail

Skórki można zmieniać w domyślnym widoku (Litecube), klikając na ikonkę ekranu, która znajduje się w prawym górnym rogu. Po przełączeniu na inny motyw zmianę wykonuje się natomiast klikając na menu aplikacje.

zmiana wyglądu
Mamy skrytą nadzieję, że nowości przypadną do gustu naszym klientom. 

Zaloguj się do swojej skrzynki e-mail i sprawdź, co nowego dla przygotowaliśmy. Korzystaj ze swojej poczty jeszcze wygodniej.

Jeśli zaś masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Pamiętaj, że gwarantujemy naszym klientom wsparcie również w czasie trwania usługi. Potrzebujesz pomocy? A może chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy do Ciebie, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy.